Kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych, w tym do matury oraz egzaminu gimnazjalnego.

Oferowane kursy skutecznie przygotują do egzaminu końcowego w gimnazjum oraz do matury, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Lektorzy zadbają, żeby nauka przebiegała w wesołej atmosferze i zmotywują do systematycznej pracy. Kursy są dostosowane do obecnie obowiązujących wytycznych oraz obejmują próbny egzamin. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zwrócić uwagę na najważniejsze elementy na egzaminach oraz przygotować zdających do każdego typu zadań egzaminacyjnych. Ponadto zapewniamy podniesienie pewności siebie uczniów w mówieniu po angielsku, a także postaramy się zachęcić do odkrywania języka angielskiego również po pomyślnie zdanym egzaminie.

Kurs do egzaminu gimnazjalnego, jak i do matury trwa dwa semestry (wrzesień – grudzień oraz styczeń - kwiecień). Całość kursu obejmuje 32 zajęcia po 60 minut. Cena za każde zajęcia to 55 zł. Łączna cena kursu to 1760 zł. Istnieje możliwość płatności w miesięcznych ratach (220 zł miesięcznie) lub w całości z góry. Przy płatności za cały kurs z góry dodatkowo zapewniamy 2 lekcje 60 minutowe bezpośrednio przed egzaminem.

Podane ceny dotyczą kursu indywidualnego. Nie prowadzimy zapisów do grup, natomiast istnieje możliwość stworzenia własnej grupy. SchoolOut przyjmuje tylko „gotowe” grupy. W przypadku zapisów grupowych prosimy o kontakt w sprawie ustalenia ceny kursu.

UWAGA – zapisy na rok szkolny 2018/2019 już trwają!