Kursy przygotowujące do egzaminów Uniwersytetu Cambridge: FCE, CAE, CPE.

Proponujemy kursy przygotowujące do egzaminów zewnętrznych dla osób, które chcą uzyskać certyfikat Uniwersytetu Cambridge. Są to certyfikaty uznawane przez większość firm oraz instytucji europejskich, a także stanowią bezdyskusyjne potwierdzenie znajomości języka angielskiego na określonym poziomie. Zapewniamy doświadczonych lektorów oraz przygotowanie do najnowszej wersji egzaminów. W trakcie zajęć ćwiczymy wszystkie części egzaminu (słuchanie, czytanie i zastosowanie języka angielskiego, pisanie oraz mówienie). Dostarczamy wszystkie materiały oraz przeprowadzamy egzamin próbny na koniec kursu. Pomagamy również w zapisach na egzamin.

Kursy trwają jeden lub dwa semestry (wrzesień – grudzień / styczeń – kwiecień) i są dostosowywane do terminów egzaminów Cambridge. Każdy semestr obejmuje 32 zajęcia 60 minutowe, cena za każde zajęcia to 50 zł. Łączna cena za jeden semestr to 1600 zł. Istnieje możliwość płatności w miesięcznych ratach (400 zł miesięcznie) lub w całości z góry. Przy płatności za cały semestr z góry, dodatkowo zapewniamy 2 lekcje 60 minutowe bezpośrednio przed egzaminem. W przypadku płatności za dwa semestry z góry (3200 zł) zapewniamy 4 lekcje 60 minutowe bezpośrednio przed egzaminem.

Cena kursu nie obejmuje opłaty rejestracyjnej za sam egzamin!

Podane ceny dotyczą kursu indywidualnego. Nie prowadzimy zapisów do grup, natomiast istnieje możliwość stworzenia własnej grupy. SchoolOut przyjmuje tylko „gotowe” grupy. W przypadku zapisów grupowych prosimy o kontakt w sprawie ustalenia ceny kursu.

UWAGA – zapisy na semestr wrzesień – grudzień oraz styczeń – kwiecień już trwają!