Szkoła Języka Angielskiego SchoolOut poszukuje lektorów języka angielskiego. Zachęcamy do współpracy z nami również lektorów którzy nie posiadają jeszcze doświadczenia w nauczaniu. Oferujemy szkolenia metodyczne, które pozwolą Wam nabyć umiejętności do tego, aby dobrze przekazywać nabytą wiedzę.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poświadczona dyplomem lub certyfikatem językowym
  • wysoka kultura osobista
  • sumienność i rzetelność

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć języka angielskiego zgodnie z wymogami Szkoły
  • dojazd na zajęcia do miejsca pracy lub zamieszkania Klienta

Oferujemy:

  • pracę z młodymi ludźmi w prężnie rozwijającej się firmie
  • szkolenia metodyczne
  • elastyczne godziny pracy